Loading...
Drewniany kemping | Domek kempingowy – Glamping Pod 2022-12-30T12:54:57+01:00

Drewniany kemping | Domek kempingowy – Glamping Pod – Idealnie zaprojektowany do Twoich przygód na świeżym powietrzu

Ten drewniany kemping to świetny sposób na ucieczkę na łono natury

Czy jest cos lepszego niż ucieczka od codziennej rutyny do domku kempingowgo w lesie lub we własnym  ogrodzie? Biwakowanie pod rozgwieżdżonym niebem w śpiworze to wspaniała przygoda, ale dla tych, którzy szukają nieco więcej wygody, proponujemy drewniany domek kempingowy – dreszczyk emocji bez utraty komfortu.

Glamping pod – luksusowy pomysł na spędzenie wspaniałego wypoczynku na świeżym powietrzu

Glamping łączy w sobie najlepsze spędzanie czasu na świeżym powietrzu i nowoczesną wygodę. Połączenie wyrazów glamour + camping odnosi się do wygodnych obiektów z nowoczesnymi udogodnieniami i staje się coraz bardziej popularne na całym świecie. Podczas gdy w niektórych regionach biwakowanie w namiocie lub spanie w śpiworze może okazać się trudne ze względu na niskie temperatury, okresy deszczowe, wysoką względną wilgotność, to glamping pod zapewnia schronienie przed żywiołami. Światła LED pod ławkami dodają blasku, a pełne okno panoramiczne zapewnia spektakularne widoki w każdych warunkach pogodowych.

Te doświadczenie można dodatkowo wzmocnić poprzez dodanie balii z hydromasażem – wyobraź sobie, że możesz spędzić dzień na wędrówce i powrócić do przytulnego domku z balią wypełnioną podgrzaną wodą i z hydromasażem. Zobacz nasze produkty tutaj.

Domek kempingowy jako domek letniskowy dla hoteli i agroturystyk

Drewniany kemping jest doskonałym rozwiązaniem do tworzenia mieszkań wakacyjnych w zacisznych miejscach. Parki, tereny górskie, gęste lasy nie są idealne dla dużych hoteli, glamping pod są bardzo kompaktowe, ale mogą pomieścić 4-6 osób. Ponadto, drewniane kempingi są również dostępne jako zestawy do samodzielnego montażu dla trudno dostępnych lokalizacji. Płasko zapakowany domek kempingowy może być transportowany w praktycznie dowolne miejsce. Niezależnie od tego, czy planujesz wakacje na leśnej polanie, nad jeziorem czy w jakimkolwiek górskim miejscu, to ta prosta konstrukcja zapewnia łatwy montaż. Twoi goście będą oczarowani wrażeniami z przebywania w tak bliskim kontakcie z naturą i warunkami jakie zapewnia domek kempingowy TimberIN.

Czarujący drewniany kemping we własnym ogrodzie

Drewniany domek kempingowy jest przeznaczony nie tylko do użytku komercyjnego – może również urozmaicić każdy prywatny ogród. W przypadku częstego nocowania gości, brak przestrzeni może być łatwo wyeliminowany dzięki ulokowaniu kompaktowego kempingu w ogrodzie. Ten domek kempingowy to również świetne miejsce na zabawę dla dzieci!

Drewniany kemping jest dostępny w długościach 2, 3, 4 i 5 m, aby można było go łatwo dopasować do różnych ograniczeń przestrzennych i możliwości.

Dla porównania, 4-metrowy domek kempingowy może pomieścić 4 łóżka, natomiast 5-metrowy z odpowiednim układem wnętrza może pomieścić do 6 osób. Wnętrze można w dużym stopniu dostosować do własnych potrzeb; typowa konfiguracja to podwyższone łóżko w tylnej części i dwie ławki po obu stronach w przedniej części. Domek kempingowy może być wyposażony w podwójne szklane drzwi, aby zmaksymalizować naturalne światło.

Jeżeli planujesz wakacje na swoim własnym podwórku, to drewniany domek kempingowy jest łatwym i wygodnym wyborem, który uroczo wtapia się w otoczenie. Stwórz własne schronienie na świeżym powietrzu dzięki naszym domkom kempingowym!

Nigdy nie słyszałeś o Glampingu? Czy kiedykolwiek marzyłeś o wygodnym łóżku podczas biwakowania, a nie o twardym podłożu?
Skontaktuj się z nami!
close slider
×