Loading...
Ogrodowe Balie | Ogrodowe Jacuzzi | Balie Zewnętrzne | Kąpielowe Balie 2022-12-30T12:54:32+01:00

Ogrodowe Balie | Ogrodowe Jacuzzi | Balie Zewnętrzne | Kąpielowe Balie

 • Świetna obsługa klienta, na każde moje pytanie dostałam wyczerpującą odpowiedź, nie było żadnych problemów z dostawą.

  Wiesław Zamorski Avatar Wiesław Zamorski

  Jakość materiału sauny jest na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.

  Olga Ryll Avatar Olga Ryll

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z balii

  Bob Pedersen Avatar Bob Pedersen

Nasze kąpielowe balie z hydromasażem do użytku na świeżym powietrzu łączą w sobie to co jest najlepsze w wielofunkcyjnym urządzeniu o ponadczasowym uroku. Ogrodowe balie doskonale nadają się zarówno do rekreacji jak i rozrywki.

Produkcję takiej balii rozpoczynamy od formowania wkładu z włókna szklanego wraz ze stożkowymi, ergonomicznymi ławkami zapewniającymi nieskazitelny komfort. Lekkie wkłady z włókna szklanego są wyjątkowo trwałe, zaprojektowane tak, aby wytrzymać ostre wiatry, deszcz, śnieg i palące słońce.

Następnie balia zostaje wyposażona w system grzewczy – piec opalany drewnem lub elektryczny. Każdy piec ma odmienne zalety, więc można go dobrać w zależności od osobistych potrzeb: od wewnętrznego pieca, który jest ceniony za minimalne straty ciepła, przez mocne zewnętrzne różnego rodzaju, które pozwalają na więcej miejsca w balii kąpielowej, po łatwy i bezproblemowy w użytkowaniu piec elektryczny.

Formowanie wkładu z włókna szklanego 30%
System grzewczy został zaprojektowany i przystosowany do 50%
Montaż akcesoriów SPA 75%
Projektowanie i adaptacja wszystkich elementów drewnianych 95%
Ostatnie poprawki i ogrodowe jacuzzi jest gotowe! 100%

Kolejnym etapem konstrukcji ogrodowej balii jest wyposażenie jej w wybrane akcesoria SPA tj. potężne systemy hydromasażu i/lub system masażu pęcherzykami powietrza oraz/lub lampy LED, zapewniające wieczorne doznania na najwyższym poziomie.

Następnie wybrany rodzaj drewnianych paneli tj. ze świerku, modrzewia, thermowood lub dębu, jest montowany na całym zewnętrznym obwodzie balii kąpielowej i na koniec do wyposażenia dodawana jest lekka, błyszcząca pokrywa z włókna szklanego lub ręcznie robiona drewniana pokrywa jeżeli ogrodowe jacuzzi ma szeroki drewniany parapet na obrzeżu wkładu z włókna szklanego.

W ten oto sposób Twoja wymarzone ogrodowe jacuzzi jest gotowe wyruszyć do Twojego ogrodu!

Balie zewnętrzne – ogrodowe jacuzzi – kąpielowe balie – ogrodowe balie – KONCEPCYJNE PROJEKTY

Wszechstronność definiuje nasze gorące balie zewnętrzne

Idealne do schładzania się latem podczas upałów lub do rozgrzania się podczas ostrych zim, nasze spersonalizowane kąpielowe balie zewnętrzne zapewniają całoroczną rozrywkę. Dzięki specjalnym dodatkom, takim jak izolacja i/lub dodatkowe ogrzewanie elektryczne w połączeniu z odrobiną dodatkowej opieki i  dbałością, te urokliwe uzdrowiskowe balie zewnętrzne mogą być użytkowane przez cały rok, wystarczy unikać ryzyka zamarznięcia wody.

Outdoor whirlpool which perfectly fits to your backyard. It requires minimum space

Co więcej, takie ogrodowe balie to ekologiczna alternatywa dla dużego basenu do chłodzenia się latem. Wymaga ona znacznie mniej wody (około 1200 l dla naszych modeli spa o średnicy 1800 mm) niż konwencjonalne baseny, a koszty konserwacji i eksploatacji są znacznie niższe. Jest to idealne rozwiązanie dla każdej okoliczności!

Czytaj dalej, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej szerokiej oferty ogrodowych balii na sprzedaż – od małych 2-osobowych przez średnie 4-osobowe lub 6-osobowe aż po duże 16-osobowe ogrodowe jacuzzi.

Małe ogrodowe balie dla 2-4 osób

Tylko dla dwojga!

To idealne rozwiązanie dla małych przestrzeni. Kąpielowe balie tak zaprojektowane są inspirowane tradycyjnymi Ofuros. Owalny kształt zapewnia wygodę, a zamknięte ławki z włókna szklanego oszczędzają wodę. Balie zewnętrzne 6-osobowe (o średnicy 1600-1800 mm) również mają opcję ław zamkniętych i jest to kolejne świetne rozwiązanie oszczędzające przestrzeń dla par i rodzin.

Balie zewnętrzne mają wiele opcji do wyboru – Wybierz najbardziej Ci pasujące ogrodowe jacuzzi z piecem opalanym drewnem lub piecem elektrycznym oraz możesz dodać  mnóstwo akcesoriów, a w tym między innymi: systemem hydromasażu, masażu bąbelkami powietrza, filtr piaskowy, lampy LED.

Średniego rozmiaru ogrodowe balie z piecami opalanymi drewnem lub ogrzewaniem elektrycznym dla 6 osób

Balie zewnętrzne o średnicy 1800 mm są idealne dla rodzin z dziećmi lub dla grup znajomych/przyjaciół. Wybierz zintegrowany piec opalany drewnem, aby uzyskać bardziej kompaktową wersję lub zewnętrzny, aby uzyskać więcej miejsca. Balie kąpielowe oferujemy w dwóch wysokościach 850 mm lub 950 mm (wysokości wewnętrznej), dodatkowo oferta obejmuje podwyższone siedzisko dla dziecka.

Balie zewnętrzne z wkładem z włókna szklanego mogą być wyposażone w szeroką gamę akcesoriów, takich jak system hydromasażu i/lub masażu bąbelkami powietrza, filtr piaskowy do oczyszczania wody i światła LED zapewniające magiczną atmosferę wieczorem.

Szukasz idealne ogrodowe jacuzzi do wbudowania w taras, patio lub po prostu do umieszczenia w ziemi? Nie szukaj dalej!

Podnieś swój taras, patio czy ogród na inny poziom, instalując zatopione ogrodowe jacuzzi z piecem elektrycznym lub opalanym drewnem.

Dodanie takiej balii do ogrodu stworzy idealne miejsce spotkań dla rodziny i przyjaciół. Spędzamy tak dużo czasu w domu – skorzystaj z okazji, aby przenieść wspólny czas i ciekawe rozmowy z wnętrza na zewnątrz, aby każdy mógł cieszyć się świeżym powietrzem! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, które wbudowane kąpielowe balie z naszej oferty najlepiej pasują do Twojego ogrodu.

Ogrodowe balie z piecem opalanym drewnem wewnętrzny czy zewnętrznym, a może ogrzewanie elektryczne?

Przy tak wielu dostępnych opcjach podjęcie decyzji doboru najbardziej pasującego pieca może wydawać się trudne.

Jednak każdy z nich ma swoje odrębne zalety i wady. Wewnętrzny piec opalany drewnem ma tę zaletę, że jest najtańszy i pozwala na najszybsze nagrzanie wody i najniższe straty ciepła, ponieważ jest zanurzony w wodzie. Wadą jest to, że zajmuje więcej miejsca w balii, podczas gdy zewnętrzny piec opalany drewnem nie zajmuje żadnej przestrzeni wewnątrz, pozostawiając więcej miejsca dla kąpielowiczów. Ponadto zewnętrzne piece można umieścić dalej od balii ogrodowej dodając pompę cyrkulacyjną, co pozwala na większą elastyczność podczas projektowania.

Piece na drewno zapewniają autentyczne doznania – aromat palonego drewna, kojący ogień. Piece elektryczne są bardzo wygodne i łatwe w użyciu, nie wymagają czasu na przygotowanie – jednym naciśnięciem przycisku woda w zewnętrznej balii zacznie się nagrzewać, a dzięki wbudowanemu termostatowi można utrzymać pożądaną temperaturę przez cały czas.

Ogrodowe balie z ławami prostymi czy stożkowymi? – Porównanie

Jeśli wolisz bardziej styl klasyczny, prosty i minimalistyczny dla Twojego ogrodu, to możesz wybrać model wbudowanej balii z prostymi ławkami i prostymi ścianami. Proste linie i płytsze ławki pozwalają na więcej przestrzeni na stopy, a wewnętrzna wysokość 950 mm zapewni, że ​​poziom wody będzie sięgał powyżej ramion jest to doskonała opcja dla osób wyższych. Jeśli zaś wolisz płynne linie nad prostą i bezpośrednią, to możesz wybrać wbudowane ogrodowe jacuzii ze stożkowymi ścianami. Zaokrąglone ławy są ergonomiczne i idealne dla osób z problemami z kręgosłupem.

Ogrodowe jacuzii i jego niekończące się opcje projektowe do wbudowania w taras czy patio.

Dla osób z kreatywnym umysłem i zamiłowaniem do projektów DIY, wbudowane kąpielowe balie zapewniają nieograniczone możliwości!

Wbudowane ogrodowe jacuzzi 

Kąpielowe balie w klasycznym podejściu wpuszcza się w taras. Wbudowana balia oczywiście nie powinna być w bezpośrednim kontakcie z glebą, dlatego w przypadku tego podejścia otwór na ogrodowe jacuzzi powinien być na dnie wylany betonem, albo wyłożony cegłami, plastikiem czy płytkami, dotyczy to również jego ścian.

Okolica wokół zatopionej balii ogrodowej powinna być pokryta płytkami, drewnianymi panelami lub po prostu można posadzić wokół trawę czy kwiaty. Balie zewnętrzne tego typu nie mają podniesienia lub schodów, dlatego jest to wygodniejsza opcja dla osób mających problemy z chodzeniem.

Ogrodowe balie wbudowane w patio, taras lub podest 

Dla tych, którzy chcą mieć takie zatopione ogrodowe jacuzzi, ale nadal nieco podniesione, to idealnym rozwiązaniem jest zagłębienie ogrodowej balii w podeście, tarasie lub patio. Być może masz już obszerny podest, który nie jest wykorzystywany – integracja jacuzzi może ożywić tę przestrzeń i przekształcić ją w strefę rozrywki w Twoim ogrodzie. W porównaniu do klasycznych zewnętrznych balii, to te gorące beczki wbudowane w pokład lub taras, ułatwiają znalezienie sposobu na ukrycie sprzętu SPA, takiego jak pompy do masażu, sterowniki oświetlenia LED, filtry, grzejniki elektryczne itp., Wszystko można schować pod podestem.

Kąpielowe balie – Porównanie 2-osobowej balii z 6-osobowądużym ponad 6-osobowym spa i ogrodowym jacuzzi do montażu w ziemi/tarasie/patio

Balia 2-osobowa

 • Idealna dla dwojga!
 • Wymagana powierzchnia w ogrodzie to 2 m²
 • Objętość wody to ok. 1200 l
 • Dostępna opcja pieca elektrycznego lub opalanego drewnem
 • Dostępne opcje masażu i LED
 • Zalecana jest filtracja wody
 • Dostępne tylko z drewnianą pokrywą

Balia 6-osobowa

€€
 • Idealny średni rozmiar typowo rodzinny!
 • Wymagana powierzchnia w ogrodzie to 3,2 m²
 • Objętość wody to ok. 1600 l
 • Dostępna opcja pieca elektrycznego lub opalanego drewnem
 • Dostępne opcje masażu i LED
 • Obowiązkowa jest filtracja wody
 • Dostępna z pokrywą drewnianą lub z włókna szklanego

Duża balia > 6 osób !

€€€
 • Idealna dla dużych rodzin lub spotkań towarzyskich
 • Wymagana powierzchnia w ogrodzie to 8,0 m²
 • Objętość wody to ok. 6000 l
 • Dostępna opcja pieca elektrycznego lub opalanego drewnem
 • Dostępne opcje masażu i LED
 • Obowiązkowa jest filtracja wody
 • Pokrywa obecnie nie dostępna

Jacuzzi do montażu w ziemi/tarasie/patio

€€
 • Idealny średni rozmiar typowo rodzinny!
 • Wymagana powierzchnia w ogrodzie to 3,2 m²
 • Objętość wody to ok. 1600 l
 • Dostępna opcja pieca elektrycznego lub opalanego drewnem
 • Dostępne opcje masażu i LED
 • Obowiązkowa jest filtracja wody
 • Dostępna z pokrywą drewnianą lub z włókna szklanego

Balie zewnętrzne z piecem opalanym drewnem i hydromasażem od wieków koją zmęczone ciała i niespokojne umysły.

Od zarania cywilizacji łaźnie parowe o różnych kształtach i formach łagodziły ból mięśni i stres. Znane pod wieloma nazwami w historii, od starożytnych rzymskich term i orientalnych ofuro do współczesnych synonimów jacuzzi, spa na świeżym powietrzu, balii ogrodowych lub po prostu gorących beczek, współczesne odkryte ogrodowe balie łączą w sobie najlepsze starożytne praktyki i nowoczesne technologie.

W starożytnych czasach rzymskich termy, skomplikowane publiczne kompleksy uzdrowiskowe nie tylko pomagały ludziom wielkiego imperium w ich relaksacji i potrzebach zdrowotnych, ale były też postrzegane jako integralna część ich życia społecznego. Termy rzymskie opalane drewnem były idealnym miejscem do owocnych dyskusji, od polityki zagranicznej po lokalne plotki. W tym względzie niewiele się zmieniło!

Do dziś współczesne ogrodowe jacuzzi i kąpielowe balie z piecami opalanymi drewnem, jako potomkowie term, zachowały dawne dziedzictwo tworzenia idealnej atmosfery dla rozmów na interesujące tematy podczas wspólnej relaksującej kąpieli. Gorąca beczka, umieszczona w ogrodzie na tyłach domu, może być kluczowym elementem świetnej imprezy i centrum ekscytujących dyskusji, które mogą trwać do późnej nocy.

Kąpiele orientalne w baliach zewnętrznych ofuro reprezentują inną, ale tak samo integralną część doznań. Ta odmiana ogrodowych balii  koncentruje się na samotności i relaksacji. Tradycyjnie były stosowane jako wanny kąpielowe w ramach codziennej rutyny.

Efekt kąpieli w ofuro można porównać do współczesnych balii zewnętrznych z hydromasażem i piecem opalanym drewnem na świeżym powietrzu. Takie drewniane kąpielowe balie są idealnym lekarstwem po stresującym dniu, ponieważ ciepła woda pomaga odprężyć się „obmywając ze zmartwień dnia”. Rutyna napełniania ogrodowych balii i rozpalania drewna w piecu jest uważana przez większość osób za tak samo relaksującą, jak sama kąpiel.

* Należy pamiętać, że następujące słowa: balie zewnętrzne, ogrodowe jacuzzi, kąpielowe balie z hydromasażem, spa na świeżym powietrzu, ogrodowe balie, gorące beczki itp. Zostały użyte jako synonimy, zgodnie z sugestią oxforddictionaries.com.

Skontaktuj się z nami!
close slider
×