Opakowanie Transportowe Jacuzzi Ogrodowego

/, BLOG TimberIN, Zewnętrzne sauny/Opakowanie Transportowe Jacuzzi Ogrodowego

Opakowanie Transportowe Jacuzzi Ogrodowego

Już niedługo będziesz mógł zażyć kąpieli w swojej własnej ruskiej bani, jednakże najpierw musisz przygotować miejsce pod jej montaż. Sauna zainstalowana powinna zostać na przytwierdzonej do podłoża bazie osłoniętej powłoką ochronną.

Aby możliwy był natychmiastowy montaż, produkt dostarczany jest w odpowiednio zabezpieczonym opakowaniu. Firma TimberIN gwarantuje, że produkt dotrze do klienta w idealnym stanie – najwyższej jakości opakowanie oferowanych klientom wyrobów jest dla nas priorytetem.

Stabilna baza – ustandaryzowana europaleta

Zarówno ruskie banie jak i jacuzzi ogrodowe umieszczane są na stabilnych oraz wytrzymałych europaletach. Aby ułatwić przechowywanie wyrobów, są one składowane w pozycji poziomej. Większe i dłuższe elementy produktów przechowujemy pionowo, natomiast mniejsze i krótsze – poziomo.

Amortyzacja i stabilizacja

Nad górną częścią jacuzzi ogrodowego umieszczana jest warstwa kartonu, co umożliwia ochronę pokryw polipropylenowych i wykonanych z włókna szklanego przed uszkodzeniami. Po umieszczeniu produktu na europalecie, jest on stabilizowany przy pomocy warstwy folii ochronnej, a następnie opasywany. W identyczny sposób zabezpieczane są komponenty dodatkowe wyrobu.

Warstwa folii ochronnej

Po stabilizacji i amortyzacji wszystkich elementów produktu, opakowanie owijane jest dodatkową warstwą plastikowej folii ochronnej. Umożliwia to zabezpieczenie elementów jacuzzi przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Pomiary produktów w pełni zapakowanych można znaleźć na stronie produktu, klikając przycisk arkuszy technicznych. Najpopularniejsze modele i ich pomiary można znaleźć poniżej:

2024-01-23T13:04:16+01:00

About the Author:

Leave A Comment

Skontaktuj się z nami!
close slider
×