Jak Będzie Zapakowana Balia / Sauna – Opakowanie Transportowe

/, Zewnętrzne sauny/Jak Będzie Zapakowana Balia / Sauna – Opakowanie Transportowe

Jak Będzie Zapakowana Balia / Sauna – Opakowanie Transportowe

Zamówiłeś balię / saunę, zapłaciłeś za nią, a teraz jedynie musisz czekać, aż zostanie ona dostarczona do twojego domu. Aby Twój produkt mógł wyruszyć w tą trasę, to najpierw musi zostać starannie zapakowany. W TimberIN, kładziemy duży nacisk na właściwe pakowanie, aby zapewnić, że nowa balia czy sauna  dotrze do swojego nowego właściciela w idealnym stanie. Bo szczęście klienta sprawia, że i my jesteśmy szczęśliwi.

Stabilna podstawa – paleta Euro

Wszystkie balie i sauny są umieszczane na stabilnej podstawie – euro-palecie. Zmontowane balie są umieszczane pionowo aby łatwiej było je przemieszczać, większe i dłuższe części nie złożonych balii i saun są również umieszczane pionowo, podczas gdy mniejsze i krótsze części poziomo.

Amortyzacja i stabilizacja

Niektóre części balii i saun są kruche, więc musimy się upewnić, że będą stabilnie umieszczone i dobrze zabezpieczone. Gdy balia znajdzie się już na palecie Euro, to jest owijana folią stretch i zabezpieczana taśmami bindującymi. To samo dotyczy niezłożonych produktów.

Gotowe do podróży

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności, twój produkt jest gotowy do transportu. Bezpieczne pakowanie pomaga utrzymać wszystkie części w stanie nienaruszonym i chroni produkt przed uszkodzeniami kosmetycznymi. Tak bezpiecznie zapakowany i załadowany zestaw rusza w drogę do Ciebie.

Opakowanie transportowe sauny Igloo do samodzielnego montażu

 

Poniżej znajdują się wymiary wszystkich zapakowanych balii i saun

Wymiary wszystkich zapakowanych balii i saun

 

2021-08-17T10:18:26+02:00

About the Author:

Leave A Comment

Skontaktuj się z nami!
close slider