Balie Z Polipropylenowym Wkładem

/, BLOG TimberIN/Balie Z Polipropylenowym Wkładem

Balie Z Polipropylenowym Wkładem

Wkład z polipropylenu jest mocny, stabilny i długotrwały. Jest on tak uformowany, aby balia miała pożądany kształt. Polipropylen stosowany w naszych baliach jest trwały, ekologiczny i łatwy do czyszczenia. Balia z tym wkładem może mieć podwójnie izolowane dno oraz izolowane ściany, ławy zamknięte lub otwarte i piec wewnętrzny lub zewnętrzny. Wybór opcji jest bardzo duży, a poniżej przybliżymy kilka z nich.

Balia z wkładem PP, otwartymi ławami, drewnianym parapetem i wewnętrznym piecem z drewnianą osłoną i mini barem

 

Zamknięte ławki z polipropylenu

Możliwe są również ławy z polipropylenu, które mogą być otwarte lub zamknięte. Na zdjęciu poniżej widać zamknięte ławki. Wybranie zamkniętych ław z polipropylenu pozwala oszczędzać wodę, ponieważ nie gromadzi się pod ławkami. Ponadto są bezpiecznie przymocowane, chroniąc przed wewnętrznym wyciekiem.

Balia z wkładem polipropylenowym i zamkniętymi ławami, w drewnie z czerwonego cedru

 

Zaokrąglone krawędzie

Mówi się, że człowiek zazwyczaj wpierw “zakochuje się patrząc”, dlatego uważamy, że kształt parapetu jest bardzo ważny. Nasze zaokrąglone krawędzie balii są formowane tak, aby były lśniące i trwałe. Główne szczegóły tego elementu to dwa złącza. Są one łączone z czterema drewnianymi rowkami, a następnie wzmacniane razem.

Rundkante

 

Montaż pieca opalanego drewnem

Wewnętrzny piec na drewno ma sześć punktów, które muszą być dokładnie połączone, aby bezproblemowo korzystać z pieca. W tym celu jest sześć metalowych części przyspawanych do określonych pozycji zakotwiczających piec. Do połączenia stosuje się śruby ze stali nierdzewnej.W komplecie z piecem jest 2-metrowy komin ze stali nierdzewnej z daszkiem przeciwdeszczowym. Do transportu komin zostaje podzielony na dwie części.

Montaż pieca wewnętrznego

Montaż pieca wewnętrznego - śróby

Piec wewnętrzny, osłona pieca i drewniany parapet

 

Izolacja

Balie pod względem izolacji są podobne do domów mieszkalnych. Aby zapewnić najlepsze i prawidłowe ich funkcjonowanie to ściany, podstawa i pokrywa powinny zostać dobrze pokryte izolacją. Wszystkie modele z wkładem z polipropylenu i włókna szklanego mogą posiadać izolację każdego z wymienionych elementów. Częściowa izolacja jest również możliwa, ale nie jest zalecana. Drewniane balie nie mogą być izolowane.

Izolacja ścian balii z wkładem PP i drewnianym parapetem

Izolacja ścian balii z wkładem PP, drewnianym parapetem

 

Drewniana dekoracja

Drewniane wykończenie sprawia, że balia z wkładem z polipropylenu lub z włókna szklanego wygląda idealnie. Jest ono nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale umożliwia również prawidłową i dyskretną instalację wszystkich wewnętrznych elementów konstrukcyjnych, takich jak systemy masażu, lampy LED i wiele innych.

Balia w dekoracji z czerwonego cedru

 

Pierścienie ze stali nierdzewnej

Pierścienie te dociskają strukturę balii. Dzięki nim, drewniane zewnętrzne dekoracyjne panele balii są równo ułożone i sprawiają, że ​​cała konstrukcja jest solidna.

Pierścienie zaciskowe do balii

 

Drewniana osłona pieca

Drewniany „płotek” z przodu pieca w balii jest niezbędny, a nawet konieczny. Dzięki niemu nie grozi poparzenie poprzez przypadkowe dotknięcie metalowego gorącego pieca. W przypadku zewnętrznego pieca, to taka osłona nie jest zamontowana.

Montaż drewnianej osłony pieca wewnętrznego

Montaż drewnianej osłony pieca

 

Mini-Bar

Mini-bar jest zabezpieczony śrubami ze stali nierdzewnej. Ta półeczka ma cztery miejsca na napoje. Drewniany mini-bar jest starannie wykonany z bardzo gładkimi krawędziami, aby nikt nie został zraniony podczas zabawy w balii.

Wnętrze balii z drewnianą osłoną, minibarem i otwartymi drewnianymi ławami (typ słoneczny)

 

Drewniana pokrywa

Drewniana pokrywa składa się z dwóch części, każda z nich ma dwa uchwyty do jej podnoszenia. W celu przesunięcia części drewnianej pokrywy, zaleca się jednoczesne używanie tych dwóch uchwytów, ponieważ drewno jest ciężkie.

Balia z wkładem PP i drewnianą pokrywą

 

2021-08-17T10:24:11+02:00

About the Author:

Leave A Comment

Skontaktuj się z nami!
close slider