Co Powinieneś Wiedzieć O Transporcie Balii Ogrodowych?

/, BLOG TimberIN/Co Powinieneś Wiedzieć O Transporcie Balii Ogrodowych?

Co Powinieneś Wiedzieć O Transporcie Balii Ogrodowych?

Każdy chciałby mieć balię kąpielową w swoim ogrodzie. Na pewno wygląda fantazyjnie, zwiększa całkowitą wartość posesji, a poza tym daje mnóstwo niezapomnianych chwil. Jednak zanim do Ciebie trafi, to musisz wziąć pod uwagę wiele rzeczy, a jedną z nich jest transport. Oczywiście balia jest bardzo dużym produktem. W związku z tym mogą wystąpić pewne problemy dotyczące transportu, a w szczególności rozładunku.

Przygotowanie do transportu i załadunek

Po zakończeniu procesu produkcji produktu można go przetransportować do odbiorcy. Ten etap łączy w sobie staranne pakowanie, pionowe umieszczenie na palecie euro i ładowanie do ciężarówki ręcznie lub maszynowo. Ponadto balie można podzielić na dwie różne grupy: wykonane całkowicie z drewna lub z wkładem z polipropylenu / włókna szklanego. Drewniana balia jest znacznie cięższa w porównaniu do tej z wkładem i zazwyczaj waży więcej niż 200 kilogramów. Mimo to ręczny załadunek też jest możliwy, ale dość niebezpieczny. Drugi typ bali, czyli z wkładem, jest znacznie lżejszy, około 160-180 kilogramów, więc przy pomocy kilku silnych mężczyzn można ją łatwo przenosić.

Jak transportowana jest balia?

Proces transportu jest bardzo ważny. Każdy przeładunek mógłby uszkodzić produkt, dlatego nasza firma preferuje bezpośredni transport z fabryki do klienta tzw. „door to door”. Niezależnie od sposobu dostawy to klient musi być zawsze o nim poinformowany.

Rozładunek zgodny z adresem klienta

Balie są zwykle przewożone dużą ciężarówką, jednak w niektórych przypadkach możliwy jest transport na przyczepie. Klient jest odpowiedzialny za możliwość końcowego dojazdu i rozładunek, więc zawsze radzimy aby upewnić się, że nie będzie problemu z dojazdem w miejsce rozładunku oraz aby być dobrze przygotowanym do samego procesu rozładowczego.

 

2021-08-17T09:55:43+02:00

About the Author:

Leave A Comment

Skontaktuj się z nami!
close slider